AnaSayfa AnaSayfa  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Askerlik Hakkında Tüm Sorular
 Dovizli Askerlik Forum :: Askerlik Soruları :: Askerlik Hakkında Tüm Sorular
Mesaj icon Konu: Gun hesaplama Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
cuneyt1
Newbie
Newbie

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Alıntı cuneyt1 Cevaplabullet Konu: Gun hesaplama
    Gönderim Zamanı: 09 Oct 2012 Saat 3:35pm
arkadaslar detayli bilgi ve aciklama bulamadim gun hesaplama ile ilgili

simdi ben sigorta gunlerime bakiorum mesela 1 ay icinde 22 gun calismisim gozukuo hafta sonlari tatil oldugundan

bu 3 sene doldurmak icin gun hesaplamasi nasil yapilio arkadaslar yapmis gitmis biri varsaa lutfen yardimci olsun resmi tatiller is gununden sayiliomu ?

gun hesaplarken sadece isci statusu oldugun aylarmi baz alinio yoksa bole bi gun hesaplamasi varmi tek tek abi bi turlu cozemedim valla cildircam

goren bilen eden resimli vs bi sekilde lutfen aciklasin lutfen ciddi bilgisi olan yazsin varsayimlar olmasin

calistigim ulke bulgaristan
IP
Gornu54
Newbie
Newbie

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
Alıntı Gornu54 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18 Dec 2012 Saat 9:03am
kardes ben kisaca sana anlatayim, ister 1999da yurt disina cik ister 2009da
onemli olan ise ilk baslangic tarihin ve fulltime calisiyor olman, haftada 5 gun full time isciysen 3 sene sonra isyerinden aldigin 3 senedir iscimizdir kagitiyla ve son maas kagitinla git basvur. Ama turkiyede bu 3 sene icinde toplamda 3 ay kadar zaman gecirmissen bu zamani senin calistigin gunlerden dusecekler, he bunun cozumude basit 3 ay daha calisirsin ondan sonra gider basvurunu yapar taksitini odersin olur biter.
Oyle haftada 7 gunmu hesap ediyolar bilmem ne olayi farkli farkli yerlerde calisiyorsan karsina cikar oda belediyeden is gecmisini istetirsin ozaman gun sayimi yapilir ve toplamda 1095 gunu doldurduysan yine bu sekilde basvurunu yaparsin.
Rahat ol hersey hallolur ;)
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bu Sayfa 0.078 Saniyede Yüklendi.